Podmienky súťaže: koleso šťastia

  1. Súťaží sa na stránke www.restauraciasaratov.sk/koleso-stastia
  2. Točiť kolesom šťastia môže každý užívateľ 3x denne. (1. krát po prihlásení cez FB, 2. krát po zdielaní kolesa šťastia na Vašom FB profile a 3. krát po zadaní Vašej e-mailovej adresy.
  3. Vyhrať môžete každý deň max 1 výhru.
  4. Výhry v súťaži si uplatňujete okamžite vyplnením výherného formulára a výhra Vám bude odovzdaná nasledujúci deň. V prípade výhry DENNÉHO MENU v piatok alebo v sobotu Vám výhra bude odovzdaná v pondelok a v prípade výhry víkendového menu v nedeľu až vo štvrtok Vám výhra bude odovzdaná v sobotu.
  5. Výhry je možné priniesť na adresu v rámci mestských časti BA: Dúbravka, Karlová ves, Dlhé diely, Lamač. Ak pochádzate z inej lokality, výhru si môžete vyzdvihnúť u nás v reštaurácii Saratov.
  6. Vyplnenie výherného formulára:  Polia “Krstné meno” “Priezvisko”, “E-mail” “Adrasa pre doručenie”, a “Telefón” sú povinné a kolónku “Aké menu Vám prinesieme?” vypĺňate ak vyhráte denné menu alebo víkendové menu podľa aktuálnej ponuky na stránke www.restauraciasaratov.sk/obedove-menu a podľa bodu 4 týchto pravidiel (napr. ak vyhrám denné menu v stredu, vyberiem si jedno menu na štvrtok | ak vyhrám denné menu v piatok vyberiem si jedno menu na pondelok)
  7. Výhry v súťaži: 5x denné menu, 2x víkendové menu a 6x litrový plzeň
  8. Súťaž trvá od 10. 12. 2020 do 19. 12. 2020 a posledný deň na odovdzanie výhier je 21. 12. 2020.
  9. Organizátor súťaže je Saratov s.r.o., Saratovská 13, 841 02  Bratislava.
  10. Ak máte akékoľvek otázky k súťaži, kontaktujte nás na tel. č. +421 911 578 368.